Konkurs 15x15

Konkurs 15x15

Prześlij 15 wyjątkowych zdjęć na 15-lecie Stadiony.net!

Przy okazji 15. rocznicy powstania Stadiony.net zaprosiliśmy Was do udziału w Konkursie 15x15. Wystarczyło przesłać na adres grzegorz@stadiony.net nie więcej niż 15 własnych zdjęć stadionu (lub wielu, ale podpisane datą wykonania i nazwą stadionu) wykonanych w ciągu ostatnich 15 lat, by powalczyć o bardzo atrakcyjne nagrody.

Od Stadiony.net zwycięzca otrzymał kamerę GoPro HERO Session™. Zobacz jej możliwości na filmie pod wynikami konkursu! Z kolei sponsor konkursu, Sportingbet, przewidział nagrody dla wszystkich. 50 zł na zakłady bukmacherskie otrzyma każdy uczestnik konkursu, a trzy najlepsze zgłoszenia zostały nagrodzone doładowaniami w kwocie od 200 do 500 zł! Poniżej znajdziesz grafiki ze zdjęciami przesłanymi przez zwycięzców, a na dnie strony regulamin konkursu.

Miejsce 1. Łukasz Kaczanowski

Ocena: 93% / nagroda: kamera GoPro Hero Session, 500 zł doładowania od Sportingbet

Konkurs 15x15!

Miejsce 2. Dominik Modrzyk

Ocena: 90% / nagroda: 300 zł doładowania od Sportingbet

Konkurs 15x15!

Miejsce 3. Łukasz Libuszewski

Ocena: 87% / nagroda: 200 zł doładowania od Sportingbet

Konkurs 15x15!

Regulamin konkursu

Idea: Celem konkursu jest pokazanie pasji do stadionów poprzez przesłanie 15 własnych zdjęć z dowolnej liczby stadionów, wykonanych na przestrzeni ostatnich 15 lat.

 1. Konkurs trwa przez cały wrzesień (do północy 30 września).
 2. Każdy uczestnik może przesłać do 15 zdjęć. Zdjęcia muszą być wykonane przez osobę biorącą udział w konkursie. Nie jest dopuszczane przesyłanie prac zbiorowych (tj. kolekcji wielu autorów).
 3. Zdjęcia mogą zostać przesłane bezpośrednio jako załączniki na adres grzegorz@stadiony.net (jeśli pojedynczy plik nie przekracza 500kb) lub załadowane na serwer (np. Dropbox czy WeTransfer) i przesłane w postaci
 4. linka na ten sam adres. Maile prosimy tytułować "Konkurs 15x15" - to ułatwi nam zadanie.
 5. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację tego regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację przesłanych zdjęć w serwisach Stadiony.net oraz StadiumDB.com. Zgoda na publikację nie oznacza przekazania pełni praw autorskich (tzn. są podpisane, nie przekazujemy ich dalej).
 6. Oprócz zdjęć zgłoszenie powinno zawierać również preferowany podpis pod zdjęciami w razie publikacji, a na samych zdjęciach nie powinno być żadnych dodatkowych oznaczeń jak znaki wodne. Dodatkowo prosimy o podanie daty wykonania każdego ze zdjęć (co najmniej z dokładnością do roku, a najlepiej dzienną).
 7. Minimalny dopuszczalny rozmiar zdjęcia to ok. 500 pikseli szerokości i 300 wysokości, a idealnie ok. 1600x1000px.
 8. Dopuszczamy zdjęcia przedstawiające stadion (lub stadiony) z zewnątrz oraz na trybunach, ale pod dwoma warunkami:
  • bez osób pozujących na pierwszym planie :)
  • wykonane nie wcześniej niż przed sierpniem 2001, a najpóźniej w dniu zakończenia konkursu.
 9. Zdjęcia będą podlegały subiektywnej ocenie. Interesuje nas pasja fotografowania stadionów, którą można wyrazić np. poprzez pokazanie różnorodności odwiedzanych obiektów (architektura, lokalizacje, rozmiar) czy techniczne umiejętności uchwycenia obrazu. Co nie oznacza, że przesłanie mniej niż 15 zdjęć z mniejszej liczby stadionów i wyłącznie z jednego kraju przekreśla szanse na wygraną! Zdecydowanie bardziej będziemy cenić umiejętne kadrowanie niż korzystanie z filtrów lub programów do obróbki zdjęć.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do dyskwalifikacji zdjęć, które nie będą zgodne z wymogami konkursu lub powszechnie przyjętymi normami społecznymi.
 11. Przesłane zdjęcia oceniać będzie jury złożone z trzech fotoreporterów Stadiony.net. W skład wejdą Grzegorz Kaliciak, Sebastian Spychała i Adam Szyszka.
 12. Nagrodami w konkursie są:
  • 1. Miejsce: kamera GoPro HERO Session oraz 500zł na zakłady bukmacherskie w Sportingbet;
  • 2. Miejsce: 300 zł na zakłady w Sportingbet;
  • 3. Miejsce: 200 zł na zakłady w Sportingbet.
 13. Wszyscy pozostali uczestnicy za sam udział w konkursie otrzymają od Sportingbet po 50 zł na zakłady bukmacherskie. Warunkiem otrzymania nagród od Sportingbet jest spełnienie wszystkich powyższych wymogów oraz rejestracja z podanego na stronie konkursowej linku, a następnie doładowanie konta w Sportingbet za co najmniej 10zł.
 14. Oferta serwisu Sportingbet adresowana jest do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z serwisu jest zgodne z prawem.

Sponsor

Nagrody w konkursie 15x15!