Stadium of the Year 2022: Kiedy poznamy zwycięzcę?

źródło: Stadiony.net; autor: Kuba Kowalski

Stadium of the Year 2022: Kiedy poznamy zwycięzcę? Minęło 30 dni, podczas których wybraliście najlepszy stadion wybudowany w 2022 roku. Cóż to był za czas! Zmiana liderów, zdublowanie liczby głosujących względem poprzedniego roku i zaskakujące wyniki. Ilu z Was wzięło udział w konkursie i która arena wygrała?

Reklama

Do tegorocznych wyników przyczyniło się 24 524 z Was! Stadionowi miłośnicy byli dość zgodni, jeśli chodzi o wybór zwycięzcy, ale na razie nie będziemy zdradzać, która arena wygrała. Chcielibyśmy jednak skorzystać z okazji i podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na Stadion Roku. To był ekscytujący czas i jesteśmy wdzięczni za tak liczny udział z całego świata! Na uznanie zasługuje również jedność kibiców klubów, która bez wątpienia była jednym z głównych czynników decydujących o ostatecznej klasyfikacji.

Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzca konkursu na Stadion Roku zostanie ujawniony w poniedziałek, 20 marca, o godzinie 15:00 [CET]. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą ekscytującą wiadomością z Wami wszystkimi i mamy nadzieję, że nadal będziecie śledzić naszą podróż, podczas której wyróżniamy najbardziej imponujące stadiony z całego świata. Mamy nadzieję, że spełnimy wasze oczekiwania w przyszłym roku, kiedy odbędzie się kolejna edycja Stadium of the Year.

Obejrzyjcie film prezentujący wszystkie nominowane obiekty, aby odświeżyć swoją pamięć o tegorocznych kandydatach:

Reklama