Stadium of the Year 2019: Głosowanie zakończone, dziękujemy!

źródło: własne [MK]; autor: michał

Stadium of the Year 2019: Głosowanie zakończone, dziękujemy! To były burzliwe tygodnie, podczas których w głosowanie zaangażowały się nawet osoby na obszarach najbardziej dotkniętych pandemią COVID-19.

Reklama

Odkąd konkurs prowadzimy międzynarodowo, nigdy nie mieliśmy tak krótkiej listy nominacji do tytułu Stadium of the Year. Dlatego na starcie liczyliśmy, że w wariancie optymistycznym uda się dojść do poziomu 40 tys. głosów, a w pesymistycznym – uczestników będzie o połowę mniej.

Dlatego miło nam poinformować, że oddaliście 30 632 głosów, czyli niewiele mniej niż rok temu, gdy lista była znacznie dłuższa, a społeczeństwom całego świata nie groziło poważne zagrożenie. O zagrożeniu piszemy całkiem celowo, ponieważ głosy spływały nawet z miejsc stanowiących epicentrum kryzysu związanego z koronawirusem.

Prosimy o jeszcze parę dni cierpliwości – przeanalizujemy dokładnie rozkład głosów, a już 18 marca zaprezentujemy Wam stadion, który wspólnie wybraliśmy do Nagrody Publicznej. Głosowanie nad laureatem Nagrody Jury wciąż trwa, ale liczymy, że i tu uda się wyłonić zwycięzcę na czas, by przedstawić go również 18 marca.

Stadium of the Year 2019

Reklama