Kielce: Korona zachęca do zwiedzania stadionu

źródło: CKsport.pl

Kielce: Korona zachęca do zwiedzania stadionu Najlepszy obiekt piłkarskie w Świętokrzyskim (i pierwszy polski nowoczesny stadion!) otworzył się na gości. Grupy od 10 osób są mile widziane, niezależnie czy to uczniowie, czy goście wieczoru panieńskiego.

Reklama

Gdy otwierano go w 2006 roku, był przedmiotem zazdrości dla kibiców w całej Polsce. Od tego czasu już dwukrotnie zmieniał nazwę i przechodził pierwsze modernizacje, pozostając jednym z ważniejszych stadionów w skali kraju. Od niedawna kielecki stadion miejskiaktualnie Suzuki Arena – można również zwiedzić.

Stadion piłkarski to miejsce owiane tajemnicą. Chcemy to zmienić! Pokażemy kibicom wszystkie zakątki, które na co dzień są dla nich niedostępne – mówi dla CKsport.pl Krzysztof Węglarczyk, pracownik biura prasowego Korony Kielce.

Kolporter Arena© Lukasz Libuszewski

Jedyny istotny wymóg to konieczność zebrania grupy co najmniej 10 osób. Może to być klasa ze szkoły, grupa kolonijna, paczka znajomych czy też goście imprezy tematycznej, choćby wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.

Myślę, że ze zwiedzania będą zadowoleni ludzie w każdym wieku, bo dla każdego dostosowaliśmy inną trasę. [...] Wszystkim kibicom opowiemy o funkcjonowaniu i codziennym życiu klubu. Zaspokoimy wiedzę naszych kibiców przebywając w niecodziennej scenerii. Historii i anegdot jest mnóstwo, bo choć nowy stadion funkcjonuje od 2006 roku, to pierwsze mecze przy Ściegiennego rozgrywano już pod koniec lat 30-tych XX wieku – podkreśla Węglarczyk.

Zależnie od wybranej trasy goście mogą liczyć na odwiedzenie stref VIP, loży prezydenckiej czy sali bankietowej oraz/lub strefę pracy mediów. Za to wszyscy mogą liczyć na zajrzenie do szatni, zajęcie miejsca na ławce rezerwowych oraz wyjście tunelem na murawę.

Reklama