Kielce: Zmiana sponsora, od listopada Suzuki Arena

źródło: CKsport.pl

Kielce: Zmiana sponsora, od listopada Suzuki Arena Ścisła współpraca Korony i marki Suzuki zaowocowała umową naming rights dla stadionu przy Ściegiennego. Oficjalnie Suzuki Arena zacznie obowiązywać od 1 listopada – informuje serwis CKSport.pl.

Reklama

Oficjalnie nazwa Kolporter Arena już nie obowiązuje, przynajmniej wedle wygasłej z końcem czerwca umowy. W praktyce pozostaje w użyciu, ale jeszcze tylko przez 2 tygodnie. Według informacji ujawnionych przez serwis CK Sport, od 1 listopada oficjalnie wejdzie do użytku nazwa Suzuki Arena.

To rozwinięcie owocnej współpracy pomiędzy Suzuki a Koroną. Producent samochodów od lipca jest głównym sponsorem klubu i wkrótce swą obecność zaznaczy również na kieleckim stadionie.

Kolporter Arena© Lukasz Libuszewski

W tym momencie pracujemy nad zmianą obrandowania wewnątrz i na zewnątrz, jednak widoczne zmiany mogą pojawić się nieco później. Wynika to z konieczności przygotowania materiałów wielkoformatowych – wyjaśnia dyrektor marketingu Korony, Katarzyna Dudek.

Planowane są zmiany na stadionie wykraczające poza strefę wizualną. Mają podnieść komfort widzów w podobny sposób, jak wprowadzona z końcem sierpnia aplikacja umożliwiająca płacenie za catering podczas meczów.

Dotychczasowy sponsor pozostanie związany z Koroną poprzez reklamy i wynajem loży, a także uczestnictwo w życiu biznesowym klubu. Kolporter był pierwszym sponsorem stadionu w Kielcach w styczniu 2014 roku. Umowa obowiązywała do lata tego roku.

Reklama