Gdynia: Ogromne zainteresowanie Derbami Trójmiasta

źródło: własne | MK; autor: michał

Gdynia: Ogromne zainteresowanie Derbami Trójmiasta Pierwszy od 5 lat pojedynek Arki i Lechii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Komplet publiczności jest pewny, skoro po jednym dniu sprzedaży zostało trochę ponad 4 tys. biletów.

Reklama

30 października Arka Gdynia zmierzy się z Lechią na własnym stadionie. To pierwszy ligowy mecz obu zespołów od maja 2011, gdy zwycięzcy nie było. Fani Arki z pewnością liczą, że to oni będą górą w Trójmieście, dlatego licznie ruszyli po bilety.

Wczoraj zaczęła się przedsprzedaż dla osób, które były już na choćby jednym meczu „Śledzi” i mają profil kibica. Otwarta dystrybucja dla wszystkich zacznie się dopiero 25 października, a najpewniej nie zacznie się wcale.

Pierwszego dnia poszło ok. 3 tys. biletów, dlatego chętni na obejrzenie meczu powinni skorzystać z oferty Arki, dzięki której kupno wejściówki na najbliższy mecz z Pogonią umożliwi również uczestnictwo w przedsprzedaży na Lechię.

W chwili pisania Arka potwierdziła, że uwzględniając sektor gości (711 miejsc) oraz karnety, udało się już zająć ponad 10 tysięcy miejsc na Stadionie GOSiR. Jego pojemność na Derby Trójmiasta wyniesie 14 825 osób, dlatego trudno liczyć, by biletów wystarczyło choćby do końca tygodnia.

Stadion GOSiR© Maciej Lulko Fotografia Architektury

Reklama