Nieciecza: Termalica oficjalnie otwiera stadion

źródło: własne | MK; autor: michał

Nieciecza: Termalica oficjalnie otwiera stadion Choć funkcjonuje już od prawie roku, całkowicie przebudowany stadion w małopolskiej Niecieczy zostanie otwarty właśnie dziś!

Reklama

Choć liczyli, że uda się to zrobić wcześniej, zawodnicy Termaliki Bruk-Bet Nieciecza zaczęli rozgrywać mecze na swoim stadionie dopiero w listopadzie. Ale w listopadzie 2015, tymczasem oficjalne otwarcie przebudowanego stadionu nastąpi dopiero dziś. Dlaczego tak późno?

Stadion Termaliki Nieciecza

Czekaliśmy jednak na specjalną okazję, w tym na silnego rywala, aby zorganizować taką uroczystość – powiedział Mizera. Tą okazją jest mecz przeciwko aktualnemu mistrzowi, Legii Warszawa. Legia w lidze radzi sobie gorzej niż oczekiwano, podczas gdy w maleńkiej Niecieczy gospodarze jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Okazja jest więc w istocie elektryzująca – uda się pokonać wielką Legię w przeddzień jej występu w Lidze Mistrzów? Odpowiedź od 20:30, kiedy rozpocznie się mecz.

Widowisko piłkarskie zostanie poprzedzone częścią artystyczną od 19:00. W trakcie imprezy ma wystąpić m.in. Andrzej Nowak z zespołem „Złe Psy” czy Natalia Szreder. Kibice mają także zobaczyć show taneczno-muzyczne.

Stadion Termaliki Nieciecza© NOWY STYL GROUP

Reklama