Wrocław: Modern Futbol a Świat Kibiców po raz szósty

źródło: własne | MK

Wrocław: Modern Futbol a Świat Kibiców po raz szósty Prawie 30 wystąpień, możliwość dyskusji z ekspertami i wyboru najciekawszych tematów do zgłębienia. Oto plan szóstej edycji jednej z najważniejszych polskich konferencji o piłce i kibicach.

Reklama

Za tydzień o tej porze będziemy już podsumowywać konferencję Modern Futbol a Świat Kibiców. 18 i 19 maja we Wrocławiu odbędzie się szósta edycja tego czołowego polskiego wydarzenia poświęconego zmianom wokół futbolu. Kibice Razem Wrocław i Dolnośląska Szkoła Wyższa zapraszają wszystkich chętnych – wstęp jest darmowy.

Modern Futbol a Świat Kibiców

W środę (18.05) konferencja odbędzie się na Stadionie Wrocław, a w planie jest 10 wystąpień. Pierwsze już o 9:00, a wśród prelegentów będą najlepsi polscy badacze kibiców i… jeden z nas, by pokazać zróżnicowane konsekwencje katastrofy na Hillsborough, odczuwalne do dziś na całym świecie. Pełna lista wystąpień poniżej. Co ważne, pierwszy dzień konferencji jest objęty zapisami, ale zarejestrowanie swojego nazwiska na liście uczestników zajmie Wam najwyżej dwie minuty.

Modern Futbol a Świat Kibiców

W czwartek (19.05) Modern Futbol a Świat Kibiców przenosi się do Centrum Konferencyjnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Z uwagi na dużą liczbę prelegentów dwa panele („Na trybunach” oraz „Futbol i okolice”) prowadzone będą równocześnie, dlatego trzeba wybrać najciekawszy dla siebie.

A będzie w czym wybierać, ponieważ od 9:00 poruszane będą tematy dotyczące terroryzmu, religijności, działalności społecznej kibiców czy kobiecej piłki (w panelu „Na trybunach”). W sali obok dyskusja będzie dotyczyła m.in. architektury stadionów, piłkarzy jako superbohaterów czy niepełnosprawności. Pełna lista wystąpień poniżej, polecamy zapisać obrazy i oglądać w pełnym rozmiarze!

Modern Futbol a Świat Kibiców

Reklama