Rzeszów: Podkarpacki ZPN przeprowadzi się na stadion Stali?

źródło: Nowiny24.pl

Rzeszów: Podkarpacki ZPN przeprowadzi się na stadion Stali? Dziś bliżej im geograficznie do Resovii, ale nowy prezes Podkarpackiego ZPN rozważa przeniesienie związku na Hetmańską. Tam infrastruktura wystarczy i dla Stali, i dla ZPN - informują Nowiny24.pl.

Reklama

W zeszłym tygodniu zaczął swoje funkcjonowanie nowy zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Szykuje się jedna poważna zmiana, czyli zmiana lokalizacji Związku. Dziś biura znajdują się w centrum miasta, niedaleko słynnego Pomnika Czynu Rewolucyjnego.

I choć geograficznie pracownicy ZPN mają bliżej na stadion Resovii, to obiekt lokalnego rywala na południu miasta ma być nową siedzibą Podkarpackiego Związku. Nowy prezes Mieczysław Golba już odwiedził stadion przy Hetmańskiej i podobno jest zainteresowany zasiedleniem jego zaplecza.

Stal Rzeszów wydaje się zadowolona z takiego potencjalnego sąsiedztwa. - Nie jestem przeciw. Tam jest tyle miejsca, że znalazłoby się miejsce i dla ZPN-u, i dla nas. Byłoby wygodnie mieć związek po drugiej stronie korytarza (śmiech) – tłumaczy dla Nowiny24.pl Marcin Wołowiec, trener trzecioligowych piłkarzy Stali Rzeszów.

Reklama