Warszawa: Niesamowite widowisko przy Łazienkowskiej

źródło: własne | MK

Warszawa: Niesamowite widowisko przy Łazienkowskiej Na boisku tylko 1:0, na trybunach o wiele, wiele więcej. 10 lat – taki jubileusz obchodzili dziś ultrasi Legii i zrobili show, o którym musieliśmy napisać.

Reklama

Najczęściej nie opisujemy opraw meczowych, bo (na szczęście) mamy ich w Polsce tak dużo, że nie starczyłoby czasu na opisywanie samych stadionów. Ale, to powiedziawszy, dziś sobie nie odmówimy. Grupa Nieznani Sprawcy obchodziła okrągły jubileusz.

Stadion Wojska Polskiego© Mishka, Legionisci.com

Pierwsza dekada istnienia za ultrasami z Łazienkowskiej i w dzisiejszym meczu pokazali, że są świetnie zorganizowani. Pierwsza oprawa wymagała bardzo dużej precyzji w wykonaniu, by stworzyć napis „Nieznani Sprawcy – od 10 lat porywamy tłumy”.

Później było już mniej skomplikowanych wzorów, ale temperatura na Żylecie już tylko rosła. Ostatecznie Nieznani Sprawcy pokazali aż 5 OPRAW! Wszystkie możecie zobaczyć poniżej. Widowisko skończyło się dopiero z końcem meczu, hasłem „Dbajmy o to, by sprawcy tych czynów pozostali nieznani”. Z czym zresztą nie zgodzi się pewnie komenda stołeczna, biorąc pod uwagę ilość odpalonej pirotechniki!

Reklama