Chorzów: Dyrektor Śląskiego odchodzi

źródło: Chorzowianin.pl

Chorzów: Dyrektor Śląskiego odchodzi Marek Szczerbowski nie będzie już „twarzą” Stadionu Śląskiego. Dyrektor ośrodka odchodzi po prawie 10 latach zarządzania największym stadionem na Górnym Śląsku.

Reklama

Dyrektor Stadionu Śląskiego Marek Szczerbowski wczoraj poinformował o swojej rezygnacji ze stanowiska. Jednostki połączone, dach nad Stadionem Śląskim coraz piękniejszy. Jak mówi klasyk „Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy....” – postanowiłem zakończyć pracę na stanowisku Dyrektora w dniu dzisiejszym – taki wpis zamieścił dziś na Facebooku Marek Szczerbowski.

Odejście dyrektora przypada w okresie finalizacji prac budowlanych. Za nami najpoważniejsze od lat wyzwanie, czyli „big lift”. Teraz na Śląskim jeszcze ponad miesiąc potrwa montaż poszycia dachu, a ponad rok pozostałe prace budowlane. Marek Szczerbowski odejściem uniknie jednak bardzo trudnego momentu, czyli rozliczenia budowy. Jej ostateczny koszt wciąż nie jest znany.

Szczerbowski był dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sportu Stadion Śląski od 2006 roku. W ostatnim czasie był likwidatorem WOKiS, gdy wszelkie obowiązki w sprawie Śląskiego przejęła spółka zadaniowa Stadion Śląski.

Reklama