Wrocław: Tyskie urządzi Śląskowi szatnię w zamian za kapsle?

źródło: SlaskWroclaw.pl

Wrocław: Tyskie urządzi Śląskowi szatnię w zamian za kapsle? Jeśli kibice uzbierają 133 333 kapsli z piwa Tyskie, szatnia i wejście piłkarzy na murawę zmienią się nie do poznania. Czy uda się zmienić wizerunek obiektu w środku?

Reklama

Początkowo była po prostu biała, później z dołożonym herbem Śląska. Teraz pod sufitem znajdują się trzy pasy farby: zielony, biały i czerwony. Jednak poza barwami klubu szatnia zawodników Śląska wciąż nieznacznie różni się od tej dla rywali, przypominając o tym, że Stadion Wrocław powstał na Euro 2012, nie z myślą przede wszystkim o zespole.

Teraz Śląsk Wrocław z marką Tyskie chcą zmienić sytuację.  Jeśli kibice uzbierają 133 333 kapsli z piwa, jego producent sfinansuje metamorfozę przestrzeni dla zawodników. Chodzi zarówno o szatnię, jak i o główny hol prowadzący zawodników na murawę. To dobra okazja, by zaprezentować się lepiej w mediach, a może też onieśmielić przyjezdnych bogatą historią i dumą z osiągnięć klubu.

Dokładny kształt proponowanych zmian nie jest jeszcze znany, będzie przedmiotem dalszych ustaleń. Na razie kibice WKS-u muszą szykować się na wspieranie zespołu nie tylko na stadionie, ale też z butelką w ręce. Kapsle będzie można oddawać do wyznaczonych sklepów we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, gdy tylko pojawią się w nich specjalne urny. Śląsk poda dokładną listę wkrótce.

Szatnia Śląska

Reklama