Zabrze: Przetarg na system zarządzania sprzedażą i kontroli ruchu osobowego

źródło: Stadion-Zabrze.pl

Zabrze: Przetarg na system zarządzania sprzedażą i kontroli ruchu osobowego 6 czerwca w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowano ogłoszenie przetargowe dotyczące wykonania systemu zarządzania sprzedażą i kontroli ruchu osobowego na Stadionie im. E. Pohla w Zabrzu.

Reklama

Spółka Stadion w Zabrzu ogłosiła kolejny z serii przetargów na wyposażenie Stadionu im. Ernesta Pohla. Tym razem przedmiotem zamówienia jest system zarządzania sprzedażą i kontroli ruchu osobowego. Co się kryje za tą nazwą? Skoordynowana praca kołowrotów, wszystkich kas na stadionie (restauracja, kioski, bilety) i szlabanów umożliwiających wjazd autami na teren obiektu.

Oferty w przetargu można składać do 13 lipca. Na wykonanie przedmiotu zamówienia wybrany w drodze postępowania wykonawca robót będzie miał 3 miesiące od dnia podpisania umowy, przy czym w ciągu 60 dni będzie zobowiązany do uruchomienia modułu budowania i zarządzania bazą klientów oraz modułu sprzedaży produktów, usług i dokumentów wejściowych.

Wykonawca zobowiązany również będzie do uwzględnienia kalendarza rozgrywek sportowych klubu Górnik Zabrze i tym samym prowadzenia prac w sposób umożliwiający organizację meczów na obiekcie oraz do przeniesienia istniejących obecnie bramofurt do nowych lokalizacji.

Przedsmak tego, jak wiele elementów trzeba ze sobą połączyć w jeden system może dać poniższy schemat. To zaledwie jeden z trzech, na których inwestor przedstawia elementy systemu.

system zarządzania sprzedażą i kontroli ruchu

Reklama