Wrocław: Stadion coraz bardziej dla piwoszy

źródło: StadionWroclaw.pl

Wrocław: Stadion coraz bardziej dla piwoszy Już po raz drugi na Stadionie Wrocław odbędzie się Festiwal Dobrego Piwa. Będzie dwukrotnie większy niż przed rokiem, a do skosztowania w trakcie majówki dostępnych będzie 300 piw.

Reklama

To szósta edycja Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa w ogóle, ale druga na Stadionie Wrocław. I po zaledwie roku impreza urośnie dwukrotnie, obejmując  w majowy weekend (1-3 maja) całą esplanadę (ponad 50 tys. m2).

Pojawi się 50 wystawców oferujących 300 rodzajów piwa lanego, w tym takie uważone specjalnie na to wydarzenie. Piw butelkowych będzie do wyboru ok. 600, więc wszyscy miłośnicy tego alkoholu mogą znaleźć coś dla siebie.

Turystyka piwna, warzenie w domu, szkolenia, wykłady – to tylko niektóre propozycje dla osób, które nie tylko chcą skosztować piwa.

Według organizatorów to największy w Polsce festiwal piwny, który – jak się wydaje – znalazł swoje miejsce na stałe. Weekend majowy będzie bowiem wolny od rozgrywek ligowych z udziałem Śląska (runda zasadnicza sezonu kończy się 29 kwietnia, a 2 maja jest zaplanowany finał Pucharu Polski).

Reklama