Wrocław: Śląsk latem przeciwko Atletico?

źródło: Wroclaw.Sport.pl

Wrocław: Śląsk latem przeciwko Atletico? Kolejny letni sparing z wielkim rywalem szykuje się we Wrocławiu. Po Borussii czas na kolejnego niedawnego finalistę LM, Atletico Madryt – dowiedziała się wrocławska „Gazeta Wyborcza”.

Reklama

Latem tego roku Stadion Wrocław znów może zapełnić się podczas meczu piłkarskiego z udziałem Śląska. W lidze zdarza się to niestety bardzo rzadko, ale mecz towarzyski z wielkim rywalem powinien wzbudzić zainteresowanie.

Tak było w zeszłym roku, gdy Śląsk podejmował Borussię przed ok. 36 tysiącami widzów. Teraz ten sam organizator, Polish Sport Promotion, planuje kolejny pojedynek, a rywalem – według doniesień „Gazety Wyborczej” ma być Atletico Madryt.

Impreza nie jest organizowana przez miasto ani operatora Stadionu Wrocław, więc nie ma ryzyka finansowego dla podatników. Do meczu nie będzie trzeba dołożyć, za to zapłacą za niego kibice na trybunach. Ile? W zeszłym roku ceny nie były wygórowane, zaczynały się od 39 zł. To mało w porównaniu np. do Super Meczu, który kosztował 200 zł.

Stadion Wrocław© Maciej Lulko Fotografia Architektury

Reklama