Kraków: Wyblakłe krzesełka znikają z Reymonta

źródło: Wisla.Krakow.pl

Kraków: Wyblakłe krzesełka znikają z Reymonta Na początku bieżącego tygodnia na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana rozpoczęła się wymiana krzesełek – podała Wisła Kraków. Proces dotyczy tylko trybuny wschodniej.

Reklama

Na Stadionie H. Reymana pojawiły się w lipcu 2010 roku, czyli prawie 5 lat temu. Mimo to już dziś czerwone krzesełka ze wschodniej trybuny (zwłaszcza dolny poziom) są ledwie różowe. Wiele wyblakło bardzo mocno, niektóre uległy uszkodzeniom. Od początku tygodnia są usuwane i wymieniane na nowe. W sumie zostanie zamontowanych ok. 1710 krzesełek.

Ponadto na trybunie zachodniej wymieniona będzie numeracja siedzisk. Plastikowe tabliczki zostaną zastąpione laserowym grawerem, odpowiadającym danemu miejscu na tejże trybunie.

Wymiana siedzisk i numeracji jest prowadzona w ramach gwarancji producenta. Prace mają zostać przeprowadzone do końca maja; nie wpłyną one na przebieg imprez masowych odbywających się na stadionie, dlatego na czas meczów Białej Gwiazdy będą przerywane, a każdy kibic będzie mógł bez przeszkód korzystać ze swojego miejsca – powiedział dla Wisla.Krakow.pl Zbigniew Przygoda z Działu Zarządzania i Utrzymania Obiektów Sportowych krakowskiego ZIS-u.

Stadion H. Reymana© Wisła Kraków

Stadion H. Reymana© Wisła Kraków

Reklama