Tychy: Spółka szuka najemców na lokale komercyjne

źródło: własne; autor: michał

Tychy: Spółka szuka najemców na lokale komercyjne Nie tylko sklepy na zewnątrz obiektu, ale też punkty gastronomiczne oraz skyboksy zostały ujęte w zamówieniu spółki Tyski Sport. Czy będą chętni? Odpowiedź już za tydzień.

Reklama

Prowadząca budowę spółka Tyski Sport S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert wynajęcia powierzchni komercyjnych pod działalność gastronomiczną/usługową/handlową/biznesową zlokalizowanych na terenie Stadionu Miejskiego Tychy.

Najbardziej atrakcyjnym lokalem wydaje się przyszła restauracja. Obejmuje dwa poziomy: parter (240 m2) i piętro (488 m2). Górny poziom oferuje panoramiczny widok na wnętrze stadionu, co może być dodatkowym atutem dla lokalu w przyciąganiu klientów.

Stadion Miejski w Tychach

Restauracja nie jest jednak największa. Na parterze znajdują się dwa ogromne lokale. Pod trybuną wschodnią jest jeden o powierzchni łącznie 1295 m2, a pod południową odpowiednio krótsza sala na 808 m2. Są też trzy kolejne, mniejsze lokale dostępne „z ulicy”, a także dwie sale konferencyjne.

Na pierwszym piętrze do wzięcia są punkty gastronomii meczowej – łącznie 8 budek, z czego trzy przedzielone na pół, tworzące dwa mniejsze punkty.

Stadion Miejski w Tychach

Zaskakujące jest umieszczenie w zamówieniu również lóż VIP. Na trzeciej kondygnacji stadionu znajduje się 10 skyboksów od 18 do 26 m2. W ogłoszeniu wystawiono również wielką salę konferencyjną na tym samym poziomie. Obiekt o powierzchni 381 m2 oferuje podobnie atrakcyjny widok na boisko jak sala restauracyjna, ponieważ znajduje się bezpośrednio nad nią, w narożniku na południowym zachodzie.

Zwłaszcza umieszczenie lóż VIP w tego typu zamówieniu jest rzadkim krokiem, ponieważ tradycyjnie loże są wynajmowane bezpośrednio klientom biznesowym poprzez sprzedaż indywidualną. Czy propozycja najmu na podstawie stałego czynszu za metraż spotka się z odzewem? Przekonamy się już za tydzień. Termin zgłaszania zainteresowania mija 2 lutego o 15:00.

Stadion Miejski w Tychach

Stadion Miejski w Tychach

Stadion Miejski w Tychach

Reklama