Niepołomice: Stadion Puszczy na ukończeniu

źródło: własne / Niepolomice.eu; autor: michał

Niepołomice: Stadion Puszczy na ukończeniu Niewiele ponad pół roku prac, a efekt końcowy już prawie widoczny. Zobaczcie stadion Puszczy na finiszu trwającej przebudowy.

Reklama

Nowa trybuna za bramką na ok. tysiąc miejsc jest w użyciu już od jesieni. Szybki montaż to zasługa bardzo prostej, możliwej do szybkiego demontażu konstrukcji. Podobną konstrukcję ma 6 rzędów krzesełek wzdłuż boiska, na trybunie głównej.

Tyle że tutaj znacznej pracy wymagało nowe zadaszenie oraz budynek ze stanowiskami komentatorskimi i miejscem dla kamer. Montaż dachu jest już zakończony, a instalacja pawilonu z widokiem na boisko właśnie rusza. Szkielet już wisi nad trybuną i to wisi zupełnie dosłownie, ponieważ z braku miejsca (działka ma tylko 7m szerokości) pokaźną budkę dla spikera i komentatorów trzeba będzie podwiesić na wąskiej konstrukcji.

Na ukończeniu jest instalacja krzesełek, oszklone jest też centrum dowodzenia przy narożniku boiska. Prace trwają wewnątrz rozbudowywanego budynku klubowego za stadionem.

Po zakończeniu prac wiosną tego roku stadion będzie miał wymagane regulacjami ligowymi 2 tys. miejsc, z czego połowę pod dachem. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z 9 czerwca 2014 oraz 23 stycznia 2015, które dobitnie pokazują zmiany przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach:

Stadion Puszczy

Stadion Puszczy

Reklama