Moskwa: Stadion Spartaka w pełni mobilny

źródło: TelecomPaper.com; autor: michał

Moskwa: Stadion Spartaka w pełni mobilny Aplikacje pozwolą znaleźć miejsce, zamówić jedzenie do krzesełka czy pozyskać informacje o parkingach. Darmowy bezprzewodowy Internet będzie dostępny dla wszystkich widzów.

Reklama

Pierwszy moskiewski stadion Mistrzostw Świata 2018 wkrótce będzie mógł zaoferować widzom znacznie więcej niż krajowa konkurencja. Otkritie Arena skorzystała z systemu Huawei Agile, który umożliwia dostęp do szybkiego i bezpiecznego połączenia internetowego w każdym punkcie obiektu.

Rozwiązanie umożliwia wprowadzanie pełnej mobilnej obsługi klienta – od wskazania miejsca parkingowego, skierowania widza na właściwe krzesełko, przez zamówienie posiłku czy pamiątki bez wstawania z miejsca. Do tego dochodzą oczywiście aplikacje informujące o przebiegu meczu.

System jest zintegrowany z funkcjonującymi na Arenie systemami kontroli dostępu, monitoringu i innymi. Współpraca rozpoczęła się jeszcze w 2013 roku, dzięki czemu budowany wtedy obiekt można było przed otwarciem dostosować do potrzeb. Nie ma jednak informacji, ile z wymienionych rozwiązań dla widzów jest już dostępnych.

Otkritie Arena

Reklama