Szkocja: Celtic z Legią w Edynburgu, Legia u siebie od 54 zł

źródło: własne | MK; autor: michał

Szkocja: Celtic z Legią w Edynburgu, Legia u siebie od 54 zł Szykuje się wielki pojedynek, a przynajmniej na trybunach nie powinno być pusto. Legia wyjedzie nie do Glasgow, a do Edynburga. Z kolei Celtic w Warszawie będzie można obejrzeć za 54 zł.

Reklama

Po wczorajszym zwycięstwie 5:0 na wyjeździe apetyt mógł wzrosnąć, choć obecni w Dublinie warszawiacy mieli zawodnikom sporo do powiedzenia. Teraz przyszedł czas na Celtic, z którym Legia pierwszy mecz zagra u siebie 30 lipca o 20:45, czyli już w najbliższą środę. Bilety na to spotkanie kosztują od 54 zł dla osób bez karnetu i od 40 zł dla posiadaczy karnetów.

Rewanżowy mecz III rundy kwalifikacyjnej odbędzie się nie w Glasgow, a w Edynburgu. Po ustaleniu dokładnej daty (6 sierpnia o 20:45 czasu polskiego) klub potwierdził, że Celtic Park nie będzie wtedy jeszcze dostępny do użytku.

W związku z tym Legia pojedzie na Murrayfield, czyli obiekt większy o kolejne 7 tysięcy miejsc. Jeśli kibice stołecznego klubu chcą się licznie pokazać, mają ku temu jeszcze lepszą okazję niż w Glasgow. Celtic musi dać Legii co najmniej 3,3 tys. biletów, a biorąc pod uwagę umiarkowane zainteresowanie wśród Szkotów widzowie z Polski mogą wykupić część biletów na sektory gospodarzy.

Reklama