Lublin: Jest menedżer Stadionu Miejskiego

źródło: Gazeta.pl

Lublin: Jest menedżer Stadionu Miejskiego Pracował na stadionie Lecha, pomagał łączyć poznański klub z Amiką Wronki. Teraz Konrad Klecha będzie dbał o dobre wyniki Stadionu Miejskiego w Lublinie. Stanowisko obejmie w poniedziałek.

Reklama

Z końcem kwietnia minął termin nadsyłania zgłoszeń, później lubelski MOSiR rozmawiał z kandydatami. Dziś poznaliśmy decyzję: Stadionem Miejskim będzie zarządzał Konrad Klecha, który swą karierę spędził przy Bułgarskiej w Poznaniu.

32-letni prawnik kilka lat temu wspólnie z innymi prawnikami z kancelarii Masiota i Wspólnicy pracowali nad połączeniem Amiki Wronki z Lechem Poznań. Przez kilka miesięcy na przełomie 2010 i 2011 roku pełnił funkcję koordynatora przy organizacji meczów Lecha w Lidze Europy, był też odpowiedzialny za przygotowanie Inea Stadionu do Euro 2012. Po zakończeniu tych prac został dyrektorem ds. operacji stadionowych i administracji w Lechu.

Klecha zacznie pracę nad Stadionem Miejskim od poniedziałku, 16 czerwca. Do tego czasu nie będzie się wypowiadał w kwestii obiektu.

Reklama