Debreczyn: Wkrótce krzesełka, otwarcie w maju

źródło: dehir.hu

Debreczyn: Wkrótce krzesełka, otwarcie w maju Stan prac na budowie stadionu Nagyerdei przekroczył 85%. Instalacja krzesełek rozpocznie się jeszcze w lutym, a oficjalne otwarcie zaplanowano na 1 maja 2014.

Reklama

Zgodnie z zapowiedziami prace budowlane, instalacyjne oraz wszystkie testy na Nagyerdei Stadion zakończą się wraz z końcem kwietnia. Pierwsza impreza odbędzie się już 1 maja.

Aktualnie budowa jest na poziomie 85% ukończenia. Część prac trzeba było wstrzymać z powodu zimy, ale jednocześnie inne elementy są wykonywane. Dzięki instalacji wszystkich szyb wewnątrz stadionu trwa układanie podług oraz prace wykończeniowe.

Już 14 lutego na placu budowy pojawi się pierwsza dostawa krzesełek. W sumie na obiekcie zainstalowanych będzie 20 020 siedzisk. W drugiej połowie lutego ruszy też instalacja telebimów pod dachem.

Boisko jest gotowe i przed zimą było w bardzo dobrym stanie. Teraz murawę przykrywa jeszcze cienka warstwa śniegu. Wykonawcy liczą, że wiosną uda się zachować wysoki standard boiska niezależnie od pozostałych do przeprowadzenia prac.

Nagyerdei STadionFot: Ultra84

Nagyerdei STadionFot: Ultra84

Nagyerdei STadionFot: Ultra84

Nagyerdei STadionFot: Ultra84

Reklama