Sklep: Darmowa dostawa i stałe zniżki – pomyśl o prezentach już dziś!

źródło: własne

Sklep: Darmowa dostawa i stałe zniżki – pomyśl o prezentach już dziś! Niektórym przynosi prezenty Święty Mikołaj, innym Gwiazdor, Dzieciątko lub Aniołek. U nas jest bardziej przyziemnie – dostawy realizujemy pocztą lub kurierem, za to dajemy Wam darmową przesyłkę na część oferty i 10% zniżki na cały asortyment!

Reklama

Mikołajki za pasem, czas też pomyśleć o prezentach na Gwiazdkę. Modele stadionów to na pewno prezent wyjątkowy, ponieważ dopiero od kilku miesięcy można je kupić, a Sklep.Stadiony.net jest jednym z zaledwie kilku miejsc na świecie z tak unikalną ofertą. My już zrealizowaliśmy niektóre prezenty dla bliskich, teraz specjalistyczna drukarka 3D czeka na Was.

Od dziś do końca grudnia zamawiając każdy model w skali L możecie odliczyć sobie koszt wysyłki, ponieważ kurier przyjedzie do Was za darmo. Wystarczy wpłacić pieniądze za model i czekać na dostawę.

Dodatkowo przedłużamy promocję z okazji uruchomienia sklepu, również do końca grudnia. Cenę każdego zamówienia można zredukować o 10%. Trzeba jedynie przy wypełnianiu formularza z zamówieniem wpisać kod „start10” w polu Kod Rabatowy.

Jest też coś dla powracających Klientów: zamawiając model lub modele na sumę ponad 80 złotych, Wasze kolejne zamówienie otrzyma zniżkę 10%. Ta zniżka również zachowuje ważność do końca roku.

Pamiętajcie, że w razie pytań staramy się na bieżąco aktualizować dział FAQ i czekamy na wiadomości pod adresem sklep@stadiony.net. Zapraszamy na zakupy!

Święta na Sklep.Stadiony.net

Reklama