Singapur: Loże na superstadionie rozchodzą się błyskawicznie

źródło: BusinessTimes.com.sg

Singapur: Loże na superstadionie rozchodzą się błyskawicznie Ma być przełomowy dzięki wentylacji dla każdego widza, ale na razie w sprzedaży są tylko najdroższe miejsca. Choć sprzedaż dopiero ruszyła, klientów znalazło już 40 z 62 lóż biznesowych. Relacja BusinessTimes.com.sg.

Reklama

Nad wodami zatoki w Singapurze już wzbija się szkielet kopuły, pod którą wiosną 2014 zasiądzie ok. 55 tys. widzów. Z uwagi na uciążliwe upały i wilgotność będzie to pierwszy obiekt, na którym każdy widz otrzyma nawiew, by poprawić komfort oglądania widowisk. Jednak zanim ruszy sprzedaż zwykłych miejsc, operator zaczął rezerwację lóż.

W sumie na nowym stadionie narodowym Singapuru jest ich 62, z czego jedna została wyłączona ze sprzedaży. Pozostałe mieszczą od 8 do 30 osób i kosztują od 72 do 272 tys. S$ (od 180 do 680 tys. zł) za roczne użytkowanie.

Choć szukanie chętnych zaczęło się niedawno, już 40 skyboksów zostało zajętych na nie mniej niż trzy lata. Pomieszczenia o powierzchni od 25 do 89 m2 rezerwują głównie banki i wielkie korporacje, które realizują w Singapurze interesy.

Reklama