Konkurs: Wybierz najlepsze zdjęcie z Euro 2012!

źródło: własne; autor: redakcja

Konkurs: Wybierz najlepsze zdjęcie z Euro 2012! Minął tydzień, ale po Euro została masa wspomnień. Niektóre z nich zobaczycie na liście najciekawszych naszym zdaniem zdjęć, jakie nadesłali nasi czytelnicy podczas imprezy. Teraz Wy wybieracie, które zostaną nagrodzone.

Reklama

Konkurs na najlepsze zdjęcie zaczęliśmy wraz ze startem imprezy. Od tego czasu opublikowaliśmy grubo ponad setkę zdjęć ośmiu turniejowych stadionów, które przysyłaliście nam systematycznie. Ze wszystkich zgłoszonych do 3 lipca, wybraliśmy 17 najciekawszych.

Pierwotnie planowaliśmy 20, ale uznaliśmy, że najbardziej sprawiedliwe będzie zgłoszenie tylko jednego zdjęcia każdego autora i wybór tylko tych najlepszych zgłoszeń. W związku z tym mamy ścisłą czołówkę 17 zdjęć, które jakościowo były znacznie powyżej innych.

Teraz Wy możecie ocenić, które fotografie prezentują się najlepiej spośród tych wybranych. Przez tydzień czekamy na głosy, a system powinien być już znany wszystkim – jest taki sam, jak przy plebiscytach na Stadion Roku. Czyli każdy może przyznać 15 punktów w pięciu notach (5, 4, 3, 2, 1 punkt – od najwyższej do najniższej), wybierając swoją pierwszą piątkę.

Głosowanie kończymy 17 lipca o 23:59, więc wyników możecie oczekiwać dzień później. Przypominamy, że autorzy trzech najwyżej ocenianych zdjęć otrzymają te oto modele:

Nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcie stadionu Euro

Reklama