Euro 2012: Zapraszamy do Poradnika Stadiony.net!

źródło: własne; autor: redakcja

Euro 2012: Zapraszamy do Poradnika Stadiony.net! Nie wszyscy mają bilety i nie wszyscy zamierzają oglądać mecze w strefach kibica. Ale dla tych, którzy planują odwiedzić przez najbliższy miesiąc miasta-gospodarzy w Polsce i na Ukrainie zebraliśmy najważniejsze informacje – zapraszamy!

Reklama

Do Euro 2012 jeszcze tydzień, więc można z powodzeniem zaplanować wypad do któregoś z ośmiu miast. W końcu tej imprezy nigdy nie było i długo już nie będzie bliżej. Że nie ma dokończonych autostrad, że ostatnie poprawki trwają – wiemy wszyscy. Ale czy wiecie, gdzie szukać stref kibica, jakimi liniami jeździć, gdzie są parkingi i gdzie szukać pomocy podczas podróży?

To wszystko i znacznie więcej przekazujemy w naszym Poradniku Euro 2012. Od razu musimy zaznaczyć, że nie jest możliwe zebranie w jednym miejscu np. wszystkich atrakcji ośmiu pięknych miast Polski i Ukrainy, dlatego przedstawiamy te, które można zobaczyć podczas krótkiego meczowego wypadu, czyli najwyżej 2-3 dni. Nie zapomnieliśmy o tym, czego żaden inny przewodnik nie mówi - czyli o innych arenach piłkarskich wartych obejrzenia w danym mieście.

A że wiele informacji dopiero spływa, będziemy się starali aktualizować Poradnik możliwie często. Jeśli zauważycie, że jakichś danych nam brakuje lub te wpisane są nieaktualne, prosimy o zwracanie uwag na adres michal@stadiony.net.

Reklama