Narodowy: 43 tys. biletów sprzedanych, od jutra otwarta sprzedaż

źródło: PZPN.pl / Sport.pl

Jeszcze tylko 15 tys. wejściówek zostało na mecz Polski z Portugalią, zaplanowany na 29 lutego. Najtańszych już nie ma, ale PZPN przyśpieszył otwartą sprzedaż, która zacznie się jutro.

Reklama

Wiele wskazuje, że podczas środowego meczu Polska – Portugalia trybuny Stadionu Narodowego będą prawie pełne. Dotychczas udało się rozdysponować ok. 43 tys. biletów, w tym wszystkie najtańsze – za 60 zł. Zostały tylko te za 120 i 180 zł. Tymczasem otwarta sprzedaż wejściówek jeszcze nie ruszyła.

Stadion Narodowy w Warszawie

Pierwotnie zaplanowano ją na niedzielę, ale zacznie się wcześniej, jutro. Bilety będzie można nabywać od piątku przez internet lub w kasach na stadionie Legii Warszawa. W kasach na stadionie Legii będą sprzedawane od 24 do 28 lutego w następujących godzinach: dni powszednie - 11-19, sobota - 10-17, niedziela - 11-15.

Przy okazji spotkania z Portugalią PZPN we współpracy z Fundacją Ewy Błaszczyk przeprowadzi zbiórkę zużytych telefonów komórkowych. Każda osoba, która odda taki aparat, będzie miała szansę wylosować bilet na mecz reprezentacji z Andorą, 2 czerwca na Pepsi Arenie. Specjalne pojemniki zostaną umieszczone w strefie sponsorów - jeden przy bramie nr 2 od strony ronda Waszyngtona, drugi przy bramie nr 3 od strony al. Poniatowskiego.

Komentarz Stadiony.net: Luźno licząc, do Klubu Kibica Reprezentacji przystąpiło przy okazji ostatnich meczów ok. 40 tys. osób. To znaczy, że KKRP zainkasował z tytułu składek już ponad milion złotych. Jak rozumiemy, teraz może już przystąpić do realizacji swoich zadań, czyli wspierania pozytywnych działań kibiców, upowszechniania wiedzy o historii polskiej piłki, czy finansowania inicjatyw popularyzujących futbol wśród dzieci i młodzieży. Śmiało, Klubie Kibica, do dzieła!

Reklama