Wyprzedano wszystkie bilety na mecz Polska - Włochy

źródło: PZPN; autor: bartosz

Bilety na mecz Polska - Włochy zostały wyprzedane - informuje oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do niedzieli wejściówki mogli nabyć tylko posiadacze kart kibica, i tylko za pośrednictwem Internetu. Od poniedziałku ruszył drugi etap sprzedaży, podczas którego każdy chętny mógł nabyć bilet.

Reklama

W pierwszym etapie, czyli do końca zeszłego tygodnia, 30 tysięcy osób kupiło bądź dostało swoje wejściówki. - Ta część obejmuje także m.in. zamówienia grupowe i sponsorskie. Bilety, które nie rozeszły się w przedsprzedaży, trafiły do otwartej dystrybucji - wyjaśniła rzeczniczka związku, Agnieszka Olejkowska.

Od wczoraj, kibice kupowali karty wstępu w kasach wrocławskiej areny Euro, bądź za pośrednictwem sieci. PZPN poinformował dziś, że wszystkie bilety zostały wyprzedane. Spotkanie naszej drużyny z Włochami obejrzy więc komplet publiczności.

Mecz polskiej kadry z mistrzami świata z 2006 roku będzie dopiero drugą imprezą piłkarską, jaka odbędzie się na stadionie przy alei Śląskiej. Na pierwsze futbolowe wydarzenie na Pilczycach, podczas którego Śląsk Wrocław zmierzył się z Lechią Gdańsk, również wyprzedano wszystkie wejściówki.

Reklama