Mielec: Mieszkańcy wybiorą kolor krzesełek

źródło: Gazeta.pl; autor: michał

W styczniu miasto zamówi krzesełka na zmodernizowany stadion, ale nie wiadomo jeszcze jakie. O tym zadecyduje konkurs dla mieszkańców miasta – pisze Gazeta.pl.

Reklama

Na budowie w Mielcu pojawia się już konstrukcja zadaszenia pierwszej z trybun. Postępy są bardzo duże i coraz większymi krokami zbliża się instalacja siedzisk. Zamówienie na krzesełka ma zostać złożone w połowie stycznia. Zanim do tego dojdzie, władze miasta chcą jednak zapytać mieszkańców, co mają zamówić. MOSiR ogłasza więc konkurs na projekt wzoru z krzesełek.

- Choć w projekcie była założona pewna kolorystyka siedzisk, to jednak chcielibyśmy poznać opinie tych, którzy najczęściej będą zasiadać na widowni, jaki powinien być układ barw krzesełek. Czy powinny być jednolite, czy też tworzyć wzór graficzny lub układ słów. Czekamy na propozycje mielczan - powiedział Zygmunt Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu, który zarządza sportowymi obiektami.

na planie mieszkańcy powinni wykonać ich zdaniem najlepszy wzór

Propozycje wyglądu trybun należy przesyłać w formie elektronicznej na adres kurbanski@um.mielec.pl lub papierowej, osobiście lub pocztą na adres Urząd Miejski, ul. Żeromskiego 26, 39-300 Mielec z dopiskiem "KRZESEŁKA". Na propozycje władze Mielca czekają do 6 stycznia. By ułatwić zadanie MOSiR udostępnia projektowy rzut obu trybun z zaznaczonymi siedziskami.

Dla osoby, której projekt zostanie wybrany przygotowany został karnet na imprezy sportowe rozgrywane na stadionie. Jeśli wybrany układ kolorystyczny krzesełek zaproponuje kilka osób, nagroda zostanie rozlosowana.

Wyboru najlepszego projektu dokona komisja złożona z władz miasta, miejskich architektów, zarządcy obiektów sportowych oraz przedstawicieli klubów użytkujących stadion.

Reklama