Groundhopping: IV Zlot Stadionowych Turystów!

źródło: własne; autor: michał

Tym razem Jasnej Góry w planie zwiedzania nie ma, ale też będzie coś z „pielgrzymowaniem” związanego. Od meczu do meczu, a potem wspólne rozmowy w pubie – to w skrócie plan IV Zlotu Stadionowych Turystów w Częstochowie.

Reklama

„Idea jest prosta. Wspólnie wybieramy się na kilka meczów, a po nich wieczorami debatujemy przy piwku, nowoczesnej muzyce jazzowej i rzecz jasna irlandzkim folku” – piszą o Zlocie pół żartem organizatorzy, Radosław Rzeźnikiewicz i Krzysztof Gawron. Obu mogliście poznać, kiedy w ostatnich miesiącach grzali się w świetle jupiterów, udzielając wywiadów o groundhoppingu na łamach „Piłki Nożnej”, „Rzeczpospolitej” i innych znaczących mediów.

Jeśli nie zarazili Cię „stadionową turystyką” przez media, daj im szansę w bezpośrednim kontakcie. Już w dniach 11-13 listopada odbędzie się IV Zlot Stadionowych Turystów z Polski. Po Warszawie (I Zlot), Górnym Śląsku (II Zlot) i Dolnym Śląsku (III Zlot) przyszedł czas na Częstochowę.

Plan tym razem jest nieco skromniejszy niż w minionych edycjach, ale i tak zapowiada się ciekawie. Do wspólnego obejrzenia są następujące zespoły:

Piątek 11.11.11

  • 11:00 Urania Ruda Śląska

Sobota 12.11.11

  • 11:00 Rozwój Katowice
  • 13:30 Szombierki Bytom
  • 18:00 Piast Gliwice - Arka

Niedziela 13.11.11

  • 13:30 Raków Częstochowa - Miedź Legnica

Po więcej szczegółów i w celu zgłoszenia swojej obecności zapraszamy na www.4Zlot.pl!

Reklama