Chorzów: Jedenastki na Śląskim

źródło: eChorzow.net; autor: bartosz

Chorzów w dość niecodzienny sposób uczci w tym roku Święto Niepodległości. Stadion Śląski zaprasza na wydarzenie „Jedenastki na Śląskim”, które odbędzie się w piątek 11 listopada. Uczestnicy ułożą biało-czerwony napis – 11.11.11.

Reklama

Organizatorzy przypominają, że tegoroczna data 11 listopada 2011 jest wyjątkowa, bo zapisana w skrócie utworzy same jedenastki – 11.11.11. Stąd pomysł na nazwę pikniku, który podczas święta narodowego, odbędzie się na największym obiekcie w regionie.

Uczestnicy chorzowskiej imprezy dołączą do „żywej” mozaiki. Odpowiednio ubrane jednostki, biorące udział w zabawie, ułożą biało-czerwony napis 11.11.11. Widok ten zostanie uwieczniony fotografiami wykonanymi z wysokości budowanego zadaszenia stadionu.

Spotkaniem z sympatykami sportu i Stadionu Śląskiego chcemy pokazać, że można w niecodzienny sposób, uczcić narodowe święto, 11 listopada - zachęcają organizatorzy imprezy. Uczestnicy akcji ułożą na boisku ze sztuczną nawierzchnią „żywą” datę, a fotografia z tego wydarzenia na stałe udokumentuje historię Stadionu.

Samo utworzenie napisu to nie jedyne atrakcje, jakie oferuje tego dnia chorzowski gigant. Impreza rozpocznie się o 14, zakończenie zaś będzie miało miejsce o 16:30. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan wydarzeń, jakie odbędą się 11 listopada na Śląskim.

PROGRAM IMPREZY (11 listopada 2011 roku, w godzinach od 14:00 do 16:30). Miejsce: WOKiS „Stadion Śląski” w Chorzowie: boisko ze sztuczną nawierzchnią, parking VIP. Minutowy plan imprezy:

  • 14.00 – początek imprezy - gromadzenie się uczestników, DJ zachęca muzyką do zabawy, pokaz militariów
  • 14.30 – pokaz zespołu tanecznego "Projekt" z MDK Koszutka
  • 14.45 - ustawianie uczestników do zdjęcia
  • 15.00 – wykonanie zdjęcia
  • 15.15 - poczęstunek "narodową grochówką", występ cheerleaderek
  • 15.30 - pokazy futbolu amerykańskiego w wykonaniu Silesia Miners
  • 16.00 - pokazy ratownictwa medycznego
  • 16.30 - pokaz ogni sztucznych - zakończenie imprezy.

Reklama