Kraków: Komplet? Nie, braknie Bułgarów

źródło: WislaKrakow.com; autor: michał

Na Reymonta trybuny będą dziś prawie pełne. Prawie, bo z odległej Bułgarii przyjedzie „tylko” 200 osób. Dlatego w sektorze gości będzie ponad tysiąc wolnych miejsc. Za to gospodarze wykupili już prawie wszystko – poinformował serwis WislaKrakow.com.

Reklama

We wtorek późnym wieczorem Wisła Kraków podała informację, że na dzisiejszy mecz z Liteksem Łowecz w ramach eliminacji Ligi Mistrzów pozostało już tylko 450 biletów.

To miejsca na południowej trybunie Stadionu Henryka Reymana, w sektorze G4 – najbliżej sektora gości. Część biletów w tym sektorze ma nieznacznie ograniczoną widoczność, a że są najbliżej przyjezdnych, dopiero we wtorek uruchomiono ich sprzedaż. Wcześniej zakończyła się dystrybucja biletów na sektor rodzinny, a na zajmowaną przez fanatyków trybunę północną wejściówek nie ma od początku tygodnia.

Ponieważ dziś przed meczem ostatnie 450 krzesełek zostanie zajętych, jedynymi wolnymi będą te w sektorze gości. Ma on 1650 krzesełek, a z Bułgarii do Krakowa przyjedzie 200 osób. Na meczu będzie więc ok. 23 000 kibiców. Oczywiście wciąż nieczynna pozostaje trybuna główna, której fragmenty będą udostępnione dziennikarzom i VIPom. Pierwszy mecz przy widownia ponad 30 tys. Wisła rozegra najwcześniej w październiku.

Reklama