Gorzów: Bilety w sprzedaży, otwarcie 8.kwietnia

źródło: Gazeta.pl

Choć prace jeszcze trwają, już ruszyła sprzedaż karnetów na wszystkie sektory. Nie wiadomo, jak będzie z przepustowością kołowrotów, ale termin otwarcia już ustalony – pisze Gazeta.pl.

Reklama

Zgodnie z umową stadion ma być gotowy do końca marca, ale już teraz rusza internetowa rezerwacja karnetów. Na razie tylko rezerwacja – Stal dopiero wprowadza internetowy system obsługi kibiców, więc abonament opłacić i odebrać trzeba w siedzibie klubu. Podobnie będzie z biletami, które będzie można odbierać po okazaniu wydrukowanego na własną rękę vouchera. Docelowo jednak wszystkie formalności mają być obsługiwane przez Internet, by ułatwić dostęp do obiektu.

Na razie nie wiadomo jednak, jak z tym dostępem będzie w praktyce. Gorzowska „Gazeta Wyborcza” informuje, że przepustowość kołowrotów po zakończeniu przebudowy może się nie poprawić względem dotychczasowej.

Wiadomo za to, że ceremonia otwarcia odbędzie się w piątek 8. kwietnia i będzie połączona z prezentacją Stali na sezon 2011. Mają być efekty specjalne, jakich Gorzów jeszcze nie widział. Nie wiadomo tylko, jak będzie ze wstępem dla kibiców. Jedną z możliwości jest warunkowanie bezpłatnego wejścia rejestracją w serwisie prowadzącym sprzedaż biletów. Ta kwestia wymaga jednak dodatkowych ustaleń.

Reklama