Legia: Monstrualna panorama stadionu

źródło: LegiaLive.pl

I to nie autorstwa klubu. Zrealizował ją z okazji swojego jubileuszu serwis LegiaLive.pl. Według informacji na stronie jest to największa panorama stadionu na świecie (!). Każdy kibic obecny na meczu z ADO Den Haag może się na niej odnaleźć.

Reklama

GIGAPANORAMA – tak nazwał serwis LegiaLive.pl olbrzymie zdjęcie, które według redakcji jest największą panoramą zrealizowaną na świecie podczas imprezy sportowej. Ma rozmiar ponad 2 gigapikseli (trudne do wyobrażenia 101810 x 20206 pikseli) i może się na niej odnaleźć każdy kibic, który zasiadał w meczu towarzyskim z ADO Den Haag na nowych trybunach przy Łazienkowskiej. Ponieważ spotkanie rozegrano w październiku, zdjęcie obejmuje trzy trybuny.

Ten nietypowy projekt to prezent urodzinowy od największego serwisu poświęconego Legii dla uczestników tego wyjątkowego spotkania. Przypomnijmy, że charytatywny mecz był pierwszym w historii spotkaniem Legii z holenderskim zespołem, choć przyjaźń między kibicami trwa od kilku dekad. Całkowity dochód trafił na leczenie osoby, bez której nie byłoby więzi między fanami - Wojtka „Legii”, walczącego z trudną chorobą.

Wyjątkowe zdjęcie można obejrzeć pod tym linkiem.

Reklama