Łomża: Pierwsze krzesełko zamontowane

źródło: Bstok.pl

Modernizowany stadion ŁKS-u Łomża nabiera kształtów. Zakończyły się już roboty główne, a w środę prezydent miasta osobiście przykręcił pierwsze siedzisko – poinformował serwis Bstok.pl.

Reklama

Porównując odnowiony stadion do poprzedniego, prezydent Jerzy Brzeziński powiedział: - Teraz krzesełek będzie więcej i część z nich znajdzie się w przestrzeni zadaszonej . I rzeczywiście, stadionowi przybyło względem poprzedniego układu ok. 500 miejsc. Po zakończeniu modernizacji w styczniu 2011 będzie mieścił 3360 osób. Wśród nich 1860 zasiądzie na zadaszonej głównej trybunie. Na jej środku znajdzie się sektor VIP na 140 miejsc. Krzesełka na stadionie mają – jak dotychczas – biało-czerwoną kolorystykę.

Prezydent podkreśla, że po oddaniu obiektu do użytku z nowym oświetleniem i dużo bogatszą infrastrukturą (m. in. Bieżnia, boisko boczne, korty tenisowe), MOSiR powinien zabiegać o organizację na nim jak największej ilości imprez. W ten sposób miałby się częściowo zwrócić koszt ok. 23 mln złotych, jakie pochłonęła modernizacja.

Reklama