Zielone krzesełka we Wrocławiu

źródło: Gazeta Wrocławska; autor: Michał

Miasto właśnie zleciło opracowanie projektów – na razie wiadomo, że siedziska będą zielone, ale możliwości i wzorów może być wiele. Za takim kolorem opowiadali się fani Śląska – informuje „Gazeta Wrocławska”.

Reklama

- Właśnie zleciliśmy wykonanie kilku projektów tego, w jaki wzór mają się układać stadionowe siedziska. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, ale przyznaję, że są to różne warianty malowania na zielono – mówi dla „Gazety Wrocławskiej” Michał Janicki, pełnomocnik prezydenta miasta ds. Euro we Wrocławiu. – Decyzja ma zapaść w ciągu kilku tygodni – dodaje.

Wszystko wskazuje więc na to, że władze miasta posłuchały kibiców i postanowiły uczynić głównym kolorem stadionu, na którym mają występować piłkarze Śląska Wrocław, tradycyjną barwę tego klubu.

- Już myślałem, że w zamieszaniu związanym ze zmianą wykonawcy ten temat gdzieś się zapodział. I cieszę się, że tak się nie stało – mówi dla „GW” Przemysław Piwowski, szef stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk.

Piwowski zaznacza, że z wybuchem euforii poczeka aż zobaczy, czy ten zielony nie okaże się oliwkowy, szmaragdowy, seledynowy albo groszkowy. Wierzymy, że tak się nie stanie.

Reklama