Nowe: Japonia i największy telebim Świata

źródło: własne; autor: Redakcja

Pięć nowych prezentacji i aktualne zdjęcia kolejnych ośmiu stadionów czekają na Was w japońskiej sekcji Stadiony.net. Ale szczególnie polecamy pierwsze w Polsce zdjęcia największego telebimu Świata, w Arlington.

Reklama

Aż pięć nowych stadionów przygotowaliśmy dla Was przy okazji aktualizacji Japonii. Możecie je zobaczyć wchodząc do działu japońskich prezentacji, wybierając linki pod tekstem lub bezpośrednio ze strony głównej. Nowe zdjęcia doszły aż do 8 tamtejszych obiektów. Wszystkie są wysokiej jakości dzięki naszemu stałemu współpracownikowi. Szczególnie polecamy ostatni brakujący obiekt Mistrzostw z 2002 roku, Ecopa Stadium w Shizuoce. Nowe, efektowne zdjęcia ma też Toyota Stadium.

Kogo nie poruszy Japonia, na pewno przytłoczy największy telebim Świata. Jest już gotowy do pracy, podwieszony pod największym rozsuwanym dachem, na największym w pełni krytym stadionie. Z pewnością wiecie, że chodzi o Cowboys Stadium w Arlington. Tamtejszy „Jumbotron” ma ponad 1000 m2 powierzchni i kosztował 35 milionów USD! To więcej niż... obecny stadion klubu, jeszcze w 1971 roku.

Reklama