St. Jakob-Park najlepszy!

źródło: własne

Wybraliście najlepszy stadion Mistrzostw Europy w 2008 roku. Aż 45.01% z wszystkich osób biorących udział w sondzie najlepiej oceniło bazylejski obiekt St. Jakob-Park. Teraz dajemy wam natomiast możliwość wpłynięcia na kolejność dodawania krajów do naszego serwisu.

Reklama

Nie mieliście wątpliwości. Spośród wszystkich ośmiu stadionów Euro w Austrii i Szwajcarii najlepszy był według was St. Jakob-Park, który otrzymał 1633 głosy (45.01%). Znacznie mniej bo 701 głosów (19.32%) otrzymał Ernst-Happel-Stadion. Trzeci był (343 głosów (8.45%)), co mogło być dla wielu zaskoczeniem, Wörtherseestadion – arena większości meczów rozegranych przez biało-czerwonych w Austrii. Kolejne miejsca zajęły kolejno STADE DE SUISSE Wankdorf Bern - 261 głosów (7.19%), Stadion Salzburg-Wals-Siezenheim - 215 głosów (5.93%), Stade de Genéve - 182 głosy (5.02%) oraz Stadion Tivoli NEU - 180 głosów (4.96%). Najgorzej oceniliście natomiast stadion ze stolicy Szwajcarii – Letzigrund przyznając mu zaledwie 113 głosów (3.11%).

Dziś powracamy natomiast do starych zwyczajów dając wam możliwość czynnego udziału w rozwoju naszego serwisu. Oddając bowiem w sondzie głos na jeden z dwunastu krajów wpłyniecie na kolejność jego dodania do bazy. A jest na co głosować, bowiem do wyboru macie państwa z czterech kontynentów! Po dwóch tygodniach kraj z największą liczbą głosów pojawi się na stronach stadiony.net. Mamy nadzieję, że obecna sonda będzie cieszyła się przynajmniej takim zainteresowaniem jak ta poprzednia.

Reklama