Nowe stadiony: Honduras

źródło: własne

Dodajemy pięć stadionów z obiecanego już jakiś czas temu Hondurasu! Wśród nich znajduje się obiekt narodowy a także kilka mniejszych, należących do czołowych klubów honduraskiej Primera División.

Reklama

Honduras nie może się pochwalić wyśmienitą bazą stadionową: obiekt narodowy - Estádio Nacional Tiburcio Carías Andino jest przestarzały i obecnie ustępuje rangi obiektowi z poza stolicy: Estádio Olímpico Metropolitano. Ponadto wśród prezentowanych aren można znaleźć te z La Ceiba czy Comayagua, który powstał zaledwie 3 lata temu. Pomimo, że tamtejsze obiekty prezentują się zaledwie przeciętnie, to jednak zapraszamy do przeglądnięcia całej podstrony o honduraskich stadionach.

Jednocześnie chcieliśmy zaznaczyć, że wkrótce oddamy w Wasze ręce także inny zaległy kraj Kostarykę oraz przedstawimy zupełnie nową sondę! Powracamy tym samym do starych zwyczajów dając Wam możliwość wpłynięcia na kolejność dodania konkretnego kraju. Przypominamy także, że wszelkie materiały, zdjęcia itp. możecie zasyłać na adres qvist@stadiony.net.

Reklama