Konkurs na półmetku

źródło: własne

Mija miesiąc od rozpoczęcia konkursu na autorską koncepcję Stadionu im. Henryka Reymana. Jeśli chcesz jeszcze wziąć udział- to najlepszy moment. Prace ocenią najlepsi polscy eksperci, a na zwycięzcę czeka 1 500zł!

Reklama

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie brakujących trybun stadionu przy Reymonta, przy zachowaniu obecnych i okrąglaka. Ostatecznie ma mieć pojemność przynajmniej 33 000 i spełniać najważniejsze normy z UEFA. Trudne zadanie? Na pewno- w końcu mimo lat projektowania wciąż nie znamy ostatecznej wersji oficjalnego projektu. Jednak przygotowaliśmy dla uczestników pakiet podstawowych informacji (oraz temat na forum) i przetłumaczyliśmy najważniejsze dokumenty. Reszta zależy od Twojej wizji.

Do 8. maja (północ z 7. na 8.) czekamy na wizualizacje przygotowane w dowolnym programie do grafiki 3D. Projekty zakwalifikowane do finału zostaną ocenione przez najlepszych polskich architektów, którzy projektowali już wielkie supernowoczesne stadiony. Dzięki sponsorom na najlepszych Twórców Stadionów czeka w sumie aż 3 000 zł, które rozdzielimy między najlepsze prace.

Wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Stadiony.net ma ukierunkować emocje, które od kilku lat towarzyszą powstawaniu nowego stadionu Wisły. Liczymy, że kibice, gaficy, a także architekci zechcą przedstawić swoją wizję przebudowy stadionu. Niezbędne informacje można znaleźć na stronach konkursowych i naszym forum.

Reklama