Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

źródło: własne

Bez wierszyków i rymowanek, ale szczerze. Niech Święta upłyną Wam w ciepłej, rodzinnej atmosferze. A w Nowym Roku niech prace na stadionach nie zwalniają kroku.

Reklama

W Wigilię podobno nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. Skoro od nich można tego oczekiwać, to życzymy, żeby w tak wyjątkowy wieczór polscy politycy i działacze też wykazali się większą wrażliwością. Minister Drzewiecki mógłby jednak przyobiecać miastom współfinansowanie stadionów Euro. Prezes Walter mógłby powiedzieć, że jednak wpuści na stadion nieco więcej kibiców. Prezydent Majchrowski mógłby powiedzieć, że projekt stadionu Wisły dokończą profesjonaliści. Hanna Gronkiewicz-Waltz mogłaby zapowiedzieć, że Legia i Polonia mogą liczyć na rychłe powstanie ich obiektów. Podobne deklaracje mogłyby padać w Chorzowie, Zabrzu, Rzeszowie, Białymstoku, Bytomiu, Szczecinie, Łodzi... długo by wymieniać.

Z drugiej strony już się nasłuchaliśmy szumnych zapowiedzi. Poza świąteczną obietnicą, władze mogłyby więc w Nowym Roku wykazać się większą skutecznością w realizacji swoich słów. Pomarzyć można, więc to robimy. Bo jak nie na Boże Narodzenie, to kiedy?

Z bardziej realnych życzeń- spędźcie te Święta w rodzinnym gronie, spotkajcie się z przyjaciółmi, nie żałujcie żadnego z tych wyjątkowych dni. A w Nowym Roku niech się Wam darzy!

Świąteczne życzenia od redakcji Stadiony.net

Reklama