Twórcy Stadionów 3: 9 prac w finale!

źródło: własne

Informacja o pracach, które przeszły do finału "Twórców Stadionów" miała się pojawić już wczoraj. Nie byliśmy jednak w stanie podjąć jednomyślnej decyzji i dlatego zmodyfikowaliśmy nieco zasady- szczegółowo ocenimy aż 9 z nadesłanych projektów.

Reklama

Dla pewności, że dokonamy najlepszego wyboru postanowiliśmy na chłodno przyznać noty w skali 1-100 większości nadesłanych prac. Może to cieszyć, bo oznacza, że poziom konkursu rośnie. Wśród autorów stadionów, które przeszły wstępną selekcję są m. in. starzy wyjadacze konkursu, jak Konrad Hawro (hvk) czy Sebastian Borecki. Pierwszy z nich wygrał obie poprzednie edycje, a drugi był dwa razy... drugi. I tym razem pewnie powalczą o czołowe lokaty. Kto im przeszkodzi? Być może Rashiq Fataar. To nasz pierwszy uczestnik spoza Polski i to aż z RPA. Przysłał dwa projekty i oba pozostają w rywalizacji.

Jednak żaden uczestnik nie może być pewny nagrody. Przyjęcie do finału aż 9 projektów było spowodowane wyrównanym poziomem, ale nagrodzimy i wyróżnimy tylko prace, które otrzymają najwyższe noty. Mimo to gratulujemy wszystkim ośmiu Twórcom, których stadionom przyjrzymy się dokładnie przez najbliższy tydzień. Ogłoszenie ostatecznych wyników już 02.11.

Reklama