Twórcy Stadionów do dzieła!

źródło: własne; autor: Redakcja

Rodził się w bólach, ale w końcu jest- nowy konkurs Stadiony.net. Z nową nazwą, nowymi regułami, a jednak po staremu. Tym razem prosimy Was o zaprojektowanie obiektów w dwóch przedziałach: 20-35 lub 8-15 tysięcy.

Reklama

Niezmiennie konkurs dotyczy projektu wykonanego w dowolnym programie do grafiki 3D. Niezależnie czy będzie to Google Sketch-Up, czy profesjonalne programy używane w biurach i pracowniach architektonicznych- każdy projekt będzie brany pod uwagę i ma szanse na nagrody. Musi jednak sprostać postawionym wymaganiom...

Podstawowym z nich jest pojemność- projekt ma się mieścić w Przedziale I (20-35 tysięcy miejsc) lub II (8-15 tysięcy). Ten drugi utworzyliśmy po sugestiach użytkowników, których komputery nie mogły podołać większym obiektom. Osoby czujące się na siłach zachęcamy do sprawdzenia się w obu przedziałach.

Niezależnie od przedziału, stadion musi spełniać wymogi postawione przez Ekstraklasę S.A. i UEFA. Każdy projekt startujący w konkursie musi być zgodny z wymaganiami Kategorii 3, a obiekty powyżej 30 000 miejsc muszą wypełnić kilka dodatkowych kryteriów, by uzyskać Kategorię Elite. Brzmi groźnie? Nie powinno, bo nie chodzi tu oczywiście o wszystkie wymogi, a jedynie kilkanaście podstawowych parametrów. Znajdziecie je w regulaminie konkursu.

Pamiętajcie jednak, że samo przygotowanie projektu to nie wszystko. Odpowiednia prezentacja i informacje zawarte w części opisowej (szczegóły w części formalnej regulaminu) pomogą zyskać cenne punkty. Na dopracowanie Waszych propozycji czasu nie powinno braknąć- jak zwykle dajemy 2 miesiące na zaplanowanie i przygotowanie projektów. Dokładnie o północy z 20 na 21 października zakończymy przyjmowanie zgłoszeń. Później, po ocenie prac, przyjdzie czas na prezentację najlepszych koncepcji i nagrodzenie zwycięzców.

A do zdobycia są atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Stadiony.net i naszych partnerów- Internetowy Sklep Sportowy (ISS) oraz Fansports.pl - sklep kibica. Szczegóły na temat oferowanych nagród znajdziecie w dziale konkursowym. Ale uwaga- pula na pewno się powiększy, więc zaglądajcie na stronę regularnie!

Za to na naszym forum znajdziecie dodatkowe porady, które mają pomóc w stworzeniu możliwie najlepszych projektów. Możecie tam też zadawać nurtujące Was pytania, a my postaramy się rozwiać wątpliwości. Dodatkowo, informacji o konkursie szukajcie też w partnerującym akcji serwisie iGol.pl.

Twórcy Stadionów- do dzieła!

Reklama