Koniec sondy, początek sondy

źródło: własne

Zakończyliśmy zbieranie głosów w trzeciej sondzie, dodając jednocześnie Mołdawię. Od dziś zachęcamy Was do wyrażania opinii w kolejnej.

Reklama

Już na wstępie dziękujemy Wam za ponad 10 000 głosów! Ostatnie pozostałe kraje, czyli Kostaryka i Honduras dodamy w niedalekiej przyszłości, tymczasem po raz kolejny chcemy zasięgnąć Waszej opinii. Tym razem sonda dotyczy całej zawartości strony. Ma nam pomóc w ustalaniu priorytetów przy dalszym tworzeniu serwisu, dlatego liczymy na Wasz aktywny udział. Zasady głosowania zostają bez zmian- możecie głosować raz na dwa dni.

Dodana jako jeden z ostatnich krajów w sondzie Mołdawia wbrew pozorom prezentuje się dość okazale. W ostatnich latach zbudowano tam kilkakrotnie więcej stadionów, niż w Polsce. Oczywiście nie dlatego, że tam buduje się aż tak dużo, ale u nas tak mało. Największe wrażenie robi kompleks w Tiraspolu, o jakim mogłaby marzyć większość polskich (i nie tylko) klubów. W jego skład wchodzi największy stadion kraju- Bolshaya Sportivnaya Arena, lekkoatletyczna Malaya Sportivnaya Arena oraz w pełni zadaszona Krytaya Arena. Stadionem narodowym Mołdawii jest Stadionul Zimbru, otwarty w zeszłym roku dziesięciotysięcznik. Prezentację zamykają znacznie starsze Stadionul Republican i Stadionul Dinamo. Przy okazji zapraszamy do czytania tekstu o Stadionie Fenerbahçe.

Reklama