Jagiellonia będzie miała podgrzewaną murawę

źródło: jagiellonia.pl / 90minut.pl

Konsorcjum firm: Zielona Architektura oraz Pagro Firma Brukarsko-Drogowa za kwotę 3,985 miliona złotych zaprojektuje i wykona modernizację płyty boiska piłkarskiego wraz z częścią funkcjonalno-użytkową przy ul. Słonecznej w Białymstoku.

Reklama

Taką decyzję podjęła dzisiaj komisja przetargowa po sprawdzeniu oferty oraz po tym, jak w piątek miejscy radni zatwierdzili poprawkę prezydenta Tadeusza Truskolaskiego w projekcie budżetu miasta na 2007 rok, który w punkcie modernizacja stadionu BKS Hetman zwiększył kwotę do 5 milionów (zaplanowana przez urzędników kwota na realizację zamówienia wynosiła 3,2 miliona).

Umowa z konsorcjum zostanie podpisana za siedem dni, bo zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych tyle należy odczekać na ewentualne protesty, jednak w tym przypadku takich być nie powinno (konsorcjum Zielona Architektura oraz Pagro Firma Brukarsko-Drogowa jako jedyne wystartowało w przetargu). Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy konsorcjum już pojęło pierwsze działania logistyczne dotyczące kontraktu. Termin realizacji zadania to 5 marca 2007.

Reklama