Opole: Mecz młodzieżówek tylko z kontenerami

źródło: NTO.pl; autor: michał

Opole: Mecz młodzieżówek tylko z kontenerami Władze Opola chciałyby gościć mecz Polska-Słowenia U18, ale stadion nie spełnia dziś wymogów. Jedyną szansą jest sprowadzenie kontenerów szatniowych. Dopiero wtedy delegat PZPN wyda opinię – czytamy na NTO.pl.

BetFAN

Stadion przy Oleskiej ostatni mecz Polski gościł w 2003 roku, gdy młodzieżowcy (U20) wygrali z Węgrami 3:2. Teraz Opolski ZPN otrzymał prawo do organizacji dwóch spotkań, tym razem U18. Mecze przeciwko Słowenii odbędą się 2 i 4 października.

Drugi na pewno zostanie rozegrany na Stadionie MOSiR Brzeg. Miejscem pierwszego ma być stadion w Opolu, ale pierwsza wizyta delegata nie zostawia złudzeń – szatnie muszą przejść modernizację. I przejdą, bo przegłosowali ją już radni. Tyle że do października odnowione pomieszczenia dla zawodników gotowe na pewno nie będą.

Dlatego z pomocą mają przyjść szatnie kontenerowe, powszechne na boiskach Orlik 2012. Jeszcze w tym tygodniu kontenery mają się pojawić przy Oleskiej, ale czy przekonają delegata PZPN i UEFA – to dopiero się okaże. Wizytacja może odbyć się jeszcze w tym tygodniu.

Jeśli Opole nie zyska aprobaty, oba mecze mogą odbyć się w Brzegu. Alternatywą jest jeszcze Kluczbork.

Nadchodzące mecze w BETFAN
Portugaliavs.Hiszpania
14.15
X3.50
21.90
Dziś 21:00
USAvs.Belgia
12.60
X3.40
22.70
Jutro 02:00
Argentynavs.Egipt
11.38
X4.65
28.80
Jutro 18:00
Szwajcariavs.Kolumbia
13.45
X3.10
22.30
Jutro 22:00

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna. 18+

BetFAN