Walia porzuci Millennium Stadium

źródło: WalesOnline.co.uk; autor: Michał

Środowy mecz z Rosją będzie ostatnim, w którym rolę stadionu narodowego Walii będzie pełnił supernowoczesny Millennium Stadium. Kibice przestali chodzić na mecze i organizacja spotkań na gigancie się nie opłaca.

BetFAN

Przez najbliższe dwa lata reprezentacja Walii będzie grać w roli gospodarza na nowym obiekcie Cardiff City, bo frekwencje w obecnych eliminacjach są zdecydowanie poniżej oczekiwań i mecze nie są dochodowe. Kibice przestali chodzić w obliczu słabej gry kadry i pogarszającej się sytuacji ekonomicznej.

Niewykluczone, że drużyna narodowa wróci na Millennium Stadium, ale tylko w przypadku gry z europejską potęgą, kiedy zainteresowanie będzie wystarczająco duże. Władze chciały uciec ze stadionu już w obecnych eliminacjach Mistrzostw Świata, ale przed ich rozpoczęciem sprzedały karnety na cały turniej i musiałyby zwracać kibicom pieniądze.

Nadchodzące mecze w BETFAN
Argentynavs.Egipt
11.35
X4.85
210.00
Dziś 18:00
Szwajcariavs.Kolumbia
13.50
X3.10
22.25
Dziś 22:00
Francjavs.Maroko
11.58
X4.00
25.90
09.07.2026 22:00

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna. 18+

BetFAN