YouTube: Polskie Stadiony według Sztucznej Inteligencji

źródło: Stadiony.net; autor: Kuba Kowalski

YouTube: Polskie Stadiony według Sztucznej Inteligencji Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają stadiony stworzone przez sztuczną inteligencję? Z pomocą może przyjść nasz najnowszy film, w którym pokazujemy projekty polskich aren, wykonanych przez AI. Sprawdźcie ten materiał i zasubskrybujcie nasz kanał!

Reklama

Mimo że w większości przypadków w Polsce na areny sportowe nie możemy raczej narzekać, to zawsze mogłoby być lepiej. Tym bardziej, że mamy w naszym kraju parę miejsc, gdzie obiekty takie powinny być lepsze. Do tego grona trzeba zaliczyć Częstochowę lub Chorzów. Poprosiliśmy sztuczną inteligencję, aby wykonała dla nas projekty dla tych klubów, a oprócz tego postanowiliśmy stworzyć stadiony dla jeszcze kilku największych klubów w Polsce. Program Mid Journey, z którego pomocą wykonaliśmy to zadanie, upodobał sobie szczególnie Wisłę - aż trzy stadiony umieścił właśnie nad tą rzeką. Taka lokalizacja ma wiele plusów, a obiekty zyskały również wizualnie.

Przekonajcie się sami, czy pomysły AI są trafione i napiszcie w komentarzu, który projekt chcielibyście zobaczyć w rzeczywistości.

Reklama