YouTube: Ostateczny Ranking Polskich Stadionów

źródło: Stadiony.net; autor: Mateusz Osmola

YouTube: Ostateczny Ranking Polskich Stadionów Z wielka przyjemnością prezentujemy Wam najnowszą odsłonę naszego rankingu polskich stadionów. Tym razem przygotowaliśmy coś wyjątkowego, bo wybraliśmy top 10 obiektów bez podziału na kategorię, zatem dosłownie każdy stadion mógł załapać się na listę. Czy jest tam Wasza ulubiona arena? Sprawdźcie sami.

Reklama

Cykl, w którym redaktorzy Stadiony.net wybierali najlepsze ich zdaniem areny piłkarskie w Polsce bardzo przypadł Wam do gustu, dość powiedzieć, że wszystkie części zebrały prawie 400 tys. wyświetleń. Tym razem prezentujemy zwieńczenie naszego rankingu – ostateczny top 10 stadionów. Członkowie redakcji mogli głosować na dosłownie każdą arenę w naszym kraju. Wyselekcjonowana dziesiątka naszym zdaniem dobrze reprezentuje stadionowy krajobraz w Polsce i znalazły się w niej obiekty, które wszyscy znają i lubią. Nie zabrakło jednak niespodzianek. Chcecie wiedzieć, których stadionów nie ma na liście? Koniecznie sprawdzie nasz materiał.

Praktycznie każdy region Polski ma w naszym zestawieniu swojego reprezentanta, ale nie ukrywamy, że zwycięzca mógł być tylko jeden. Ogólny wniosek, jaki narzuca się po wszystkich rankingach jest taki – w Polsce w ostatnich latach powstało naprawdę sporo pięknych i nowoczesnych stadionów piłkarskich i wielu kibiców może być dumnych z obiektu, na którym występują ich ulubieńcy.

Nie zwlekajcie zatem dłużej i zapoznajcie się z „Ostatecznym Rankingiem Polskich Stadionów”.

Reklama