Polkowice: Zapełniają wirtualnie stadion, bo chcą pomóc choremu bramkarzowi

źródło: własne [KT]

Polkowice: Zapełniają wirtualnie stadion, bo chcą pomóc choremu bramkarzowi To ma być najważniejszy mecz dla Jakuba Kopanieckiego - bramkarza Górnika Polkowice, u którego zdiagnozowano nowotwór mózgu. Społeczność i sam klub nie pozostają obojętni, wystawiając na sprzedaż wirtualne bilety.

Reklama

„Zapełnijmy stadion dla Kuby”

Kiedy Górnik Polkowice świętował awans do Fortuna 1 Ligi, bramkarz drużyny trafił na oddział ratunkowy z przeraźliwym bólem głowy. Zdiagnozowano u niego guza mózgu. Kopaniecki, który jest wychowankiem drużyny, ma za sobą już dwie operacje. Teraz czeka go długie i kosztowne leczenie. 

Założony w 1947 roku klub z Polkowic włączył się do pomocy w zebraniu miliona złotych, który będzie niezbędny, aby pokryć koszty leczenia. Akcja „Zapełnijmy stadion dla Kuby” to inicjatywa, która ma na celu zachęcenie do wsparcia zawodnika.

stadion miejski w Polkowicach

Zwracamy się do Państwa z prośbą o ewentualną możliwość zainteresowania się tematem choroby naszego 22-letniego bramkarza Jakuba Kopanieckiego, u którego wykryto nowotwór złośliwy mózgu - dowiadujemy się z komunikatu opublikowanego na stronie internetowej zielono-czarnych.

Zbiórka charytatywna na leczenie Jakuba Kopanieckiego dostępna jest na portalu siepomaga.pl, pod tym linkiem

Wsparcie akcji za miejsce na stadionie

Jak podkreślają organizatorzy, udział w akcji jest wyjątkowo prosty. Wystarczy za pośrednictwem aukcji wpłacić jedną z poniższych kwot, którą klub zamieni na wirtualne miejsce na Stadionie Miejskim w Polkowicach: 9 zł – jedno miejsce, 99 zł – dwa miejsca, 999 zł – trzy miejsca, 9999 zł – cztery miejsca, 99999 zł – pięć miejsc, 999999 zł – sześć miejsc, 9999999 zł – siedem miejsc. 

stadion miejski w Polkowicach© Górnik Polkowice

Dla darczyńca, który jednorazowo wykupi największą liczbę miejsc w ramach akcji, klub przygotował dziedziczny KARNET VIP (w pakiecie miejsce na Trybunie Głównej, miejsce parkingowe oraz catering) na mecze Górnika Polkowice. Akcja trwa do 28 sierpnia 2021 roku, czyli do dnia meczu z Widzewem Łódź.

#RAZEMdlaKUBY

Autor: Karol Tatar

Reklama